Komfortní ubytování v apartmánech Náměšť nad Oslavou

Rezervujte si ubytování v některém z našich apartmánů či pokojů nebo využijte služeb naší bezbariérové hospůdky.

Pořádáme pro vás bowlingové turnaje

Uspořádejte u nás
svoji oslavu či svatbu

Disponujeme squashovým kurtem
Penzion Nad Hájkem

Prožijte u nás ideální rodinnou dovolenou

Náš penzion najdete v Náměšti nad Oslavou v malebném údolí řeky Oslavy – poblíž historického centra. Zaujmeme vás přátelským prostředím a nadchneme vás blízkostí památek a skvělou dopravní dostupností.

Celková kapacita našeho ubytování je 14 lůžek

Pronajmeme vám zahradu pro vaše oslavy

Nabídneme vám klidné prostředí
Penzion Nad Hájkem

Aktuálně u nás

Ukončení provozu hospůdky k 1.6.2024

             Chtěli bychom vám oznámit, že po komplikovaném váhání jsme se rozhodli, že naši hospůdku, bowling a squash k 1.6.2024 UZAVŘEME. Ve stávající podobě provozu budeme fungovat do pátku 31.5.

A proč?

Po celou dobu jsme se snažili našim hostům nabídnou tu nejkvalitnější službu. Vždy, když s námi někdo z personálu ukončil spolupráci, bylo pro nás všechny výzvou najít člověka, který zapadne do naší party. Před pár týdny tato situace nastala znovu, hledání nového zaměstnance a brigádníků.

Naší první reakcí při rodinné diskuzi „Co bude dál?“ bylo, že klasicky budeme hledat jak nového zaměstnance, tak brigádníky. Na otázku, jestli na to máme ještě energii jsme si uvědomili, že už vnitřní sílu nemáme a nastalá personální situace je možná znamením pro to se na chvíli zastavit, nadechnout se a vymyslet něco nového.

Děkujeme všem zaměstnancům, brigádníkům.

Děkujeme našim hostům za přízeň a návštěvy.

Děkujeme našim obchodním partnerům.

Co s poukazy/permanentkami na bowling a squash? Doporučujeme je uplatnit do 31.5., popřípadě nás kontaktujte na e-mailu info@penzionnadhajkem.cz nebo telefonicky na 737 052 283, (tento telefon neslouží k rezervaci ubytování a bowlingu, pouze k vyřízení reklamací poukazů).

Co pro vás zajistíme?

Penzion Nad Hájkem

Ubytování

Ubytujte se v některém z našich apartmánů. K dispozici pro vás máme 2 dvoulůžkové pokoje a 2 pětilůžkové apartmány.

V žádném pokoji nechybí vlastní hygienické zázemí a kuchyňský kout. Samozřejmostí je také televize a Wi-Fi připojení zdarma.

Kdy je možné se ubytovat?

Každý den mezi 14. a 19. hodinou

Kdy uvolnit pokoj?

Ve všední dny do 10 hodin
O víkendech do 11 hodin

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Penzion Nad Hájkem

Pronájem prostor

V naší hospůdce pro vás pořádáme nejrůznější narozeninové oslavy, svatby, promoce, teambuildingy a další akce. Vše závisí na domluvě s vámi.

Kapacita hlavního prostoru je 37 míst. Lze využít rovněž posezení u bowlingových drah, které čítá 16 míst. Vstup je možný pouze v bowlingové obuvi.

Penzion Nad Hájkem

Bowling

V tuto chvíli není bowling k dispozici veřejnosti z důvodu ukončení provozu hospůdky k 1.6.2024. Doufáme, že toto uzavření je jen dočasné a časem bude opět v provozu. Nadále počítáme pouze se zpřístupněním bowlingu pro potřeby kroužku Domu dětí a mládeže Náměšť n. Osl. a Dětskému domovu Klubíčko.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Penzion Nad Hájkem

Squash

V tuto chvíli není squash k dispozici veřejnosti z důvodu ukončení provozu hospůdky k 1.6.2024. Doufáme, že toto uzavření je jen dočasné a časem bude opět v provozu.

Penzion Nad Hájkem

Svatby

Hledáte nezapomenutelné místo pro váš velký den? Přichystáme pro vás svatební hostinu i výzdobu přesně podle vašich představ. Neváhejte si rezervovat termín s dostatečným předstihem – na detailech se domluvíme osobně.

Previous slide
Next slide
Penzion Nad Hájkem

Ceníky

Ceník ubytování